Profesionalus DJ
Jūsų vakarėliui

Muzika - neatsiejama bet kurio renginio dalis, todėl be DJ neisivaizduojama jokia šventė. 
Siūlome DJ grojančius komandoje arba atskirai po vieną. DJ gali groti įvairiuose renginiuose, miesto ar asmeninėse šventėse, vestuvėse, gimtadieniuose. Profesionalūs DJ pasirūpins muzikine Jūsų renginio dalimi: sudarys šventės muzikinį grojaraštį pagal Jūsų pageidavimus, bei atsižvelgs į renginio temą, auditoriją ir vietą. 
Nuolat atnaujiname savo turimos technikos asortimentą siekiant teikti kokybiškas paslaugas bei investuojame į DJ paslaugų kokybės tobulinimą. Vykdome tinkamos DJ komandos atranką – nuolat formuojame kolektyvą ir siekiame, kad su mumis dirbtų tik geriausi. 
Turime plačią įvairiausių muzikos stilių fonoteką – ją nuolat atnaujiname, pildome bei tobuliname. Visa turima muzika yra kruopščiai atrinkta ir patikrinta šokių aikštelėse. 
Mes visada siekiame teikti kokybiškas DJ paslaugas, kad taptume nuolatiniu Jūsų partneriu.

Kuo DJ geriau
nei vestuvių muzikantai?

DJ groja be pertraukų visą sutartą laiką.

DJ kainos visada lankstesnės nei muzikantų!

DJ naudoja naujausią garso ir šviesos įrangą.

DJ muzikos kolekcijos beribės ir jie groja pačią įvairiausią muziką.

Pasiūlymai vakarėlio programai

Projektas DJ + Sax + Percussion

Europos kurortuose eilę metų populiarus DJ & Sax grojimo stilius po truputį užkariauja ir Lietuvos šokių aikšteles bei kurortus. Jei norite paivairinti savo šventę netradicinio stiliaus DJ ir muzikanto duetu, siūlome populiarėjantį projektą. 
 Grojant DJ, saksofonininkas improvizuoja įvairias melodijas pritariant ir grojant ritmą perkusiniams mušamiesiems. Projektas gali būti mažinamas iki 2 atlikėjų DJ + Sax arba DJ + Percussion, arba didinamas, priklausomai nuo užsakovų pageidavimo. 
Šio projekto grojama muzika suteiks Jūsų renginiui netikėto žavesio todėl vakaras taps nepakartojamas ir isimintinas!

DVJ Šou

Naujas ir visų pamėgtas projektas pavadintas DVJ-ingu, kuris Šou metu sujungia dvi stichijas - muziką ir vaizdą. Pasitelkiant naujausias grojimo technologijas, miksuojami populiariausi muzikos takeliai, kartu su dainų vaizdo klipais, kuriuose gali išvysti didžiausias pasaulio žvaigždes. Ši sistema, esantiems šokių aikštelėje, sukuria pasirodymą, kupina gyvybės, po kurio supranti, kad būtent to ir trukdavo kituose vakarėliuose. Renginio metu miksuojant dainų vaizdo klipus yra galimybė rodyti firmos logo ir vizualinę reklaminę video medžiagą LED ekrane. Bendradarbiaudami su savo partneriais galime pasiūlyti įvairių dydžių ir naujausių technologijų LED ekranus.